Як складати списки справ педагогу, щоб все встигати?
- AnnaStasia
- 3 лист. 2020 р.
- Читати 1 хв
Щодня ми стикаємось з потоком справ, які повинні бути виконані. Нам потрібно поєднати піклування про сім'ю та дітей з роботою. Щоб не потонути у завданнях й не забути про щось надзвичайно важливе, візьміть собі в союзники to-do-лист або простіше - список справ.
Як його складати, щоб він став другом, а не дратівником читайте далі і не забудьте про ❤:
📌В першу чергу виберіть зручний для себе формат — електронний або паперовий. У кожному є свої переваги та особливості, тож тут — тільки справа смаку. Згодом напишу підбірку зручних планувальників для смартфону.
📌Коли все записується воно потребує систематизації. Те, що важливіше виносьте вперед, що меншважливе і може почекати — вниз.
📌Будьте реалістами: не додавайте собі додаткових клопотів в завантажені дні, а великі справи намагайтеся розбивати на більш дрібні.
📌Якщо, припустимо, у вас є справа, у якої немає часових рамок, то зробіть окремий список для таких справ і запишіть її туди. Переносячи цю задачу день у день ви зіпсуєте собі настрій. Просто періодично заглядайте у свій список вікладених справ.
📌Зверніть увагу на справи, які ви постійно відкладаєте, і які мають чіткі терміни. Намагайтеся робити їх в першу чергу. Наприклад: написання звітів чи календарного планування.
📌Окремо можна винести список покупок на місяць, заходів, зустрічей та важливих подій.
❗Завжди пам’ятайте, що список справ — це лише нагадування та допомога вашій голові, але ніяк не ворог. Не записуйте нездійсненну купу справ і не турбуйтеся, якщо щось не встигли.
А ще, я хочу поділитись маленьким лайфхаком: намагайтесь роботу робити на роботі і якомога менше робочих справ брати додому. Я знаю, що це щось з розряду нездійсненного, але це точно змінить життя на краще.
Comments